:חיפוש | כתבו עליי | תקנון האתר | הפוך לדף הבית
4.5 ומעלה - מומלץ מאוד (רוצו מהר למה אתם מחכים) 4 - 4.4 - סטנדרטי אך מומלץ (לשבת בכיף) 3.9 ומטה - לא מומלץ. קראו היטב את הדיווח
חשוב לקרוא
מה מציע האתר?

האתר מציע שלל חוויות שלמיטב ידיעתי לא נמצאות כיום בשום אתר אחר. האתר פתוח לגולשים ללא תשלום, וכך גם ישאר.
האתר פועל הכי טוב תחת מנוע החיפוש אקספלורר, אבל עובד מצויין גם בגוגל כרום.

בעקבות שאלות רבות ואי הבנות בקשר לציונים שמקבלים המסעדות, הנה כמה נקודות חשובות בקשר לציונים, בנוסף לפירוט הכתוב מטה:

חשוב מאוד לראות את הציון בהקשר של הקטגוריה בה נמצאת המסעדה. מסעדת יוקרה אמורה לקבל ציון בין 4.5 ל 5. אם מסעדת יוקרה מקבלת ציון נמוך מכך, סימן שהיו בה דברים שלא עבדו כמו שצריך, שהיא קצת אכזבה ולא עמדה במלוא הציפיות.
מסעדה סטנדרטית או בית קפה טוב אמורים לקבל ציון שבין 4 - 4.4 כך נוצר מצב שאם מסעדה סטנדרטית או בית קפה יקבלו ציון 4.3, סימן שהמסעדה או הבית קפה היו בסה"כ מוצלחים והם מומלצים, בעוד שאם מסעדת יוקרה תקבל את אותו הציון, סימן שהמסעדה לא עמדה בציפיות. 
בכל מקרה אם מסעדה קבלה ציון נמוך מ 4 - היא לא מומלצת ויש לקרוא היטב את הדווח והסיבה לכך. 

הרשמה לאתר: אין צורך במסירת פרטים אישיים, רק כתובת מייל ובחירת שם משתמש. בעת ההרשמה תוכלו לבחור אזורים גיאוגרפיים (אני כמובן ממליץ לסמן "כל האזורים"). איזורים אילו מתייחסים למיקום של המסעדות שעליהם תרצו לקבל עדכונים במייל. כך למשל מי שגר בהרצליה יוכל לסמן קבלת עדכונים על מסעדות באזור השרון וגם ת"א והסביבה. מי שנרשם לאתר יוכל גם להצביע לסקר החודש ולסקרים הפנימיים על המסעדות.
סקר החודש: אחת לחודש יופיע בעמוד הראשי סקר עם רשימה של 5 מסעדות שונות בעלות מכנה משותף. אתם תוכלו לבחור איזו מסעדה הכי מסקרנת אתכם. המסעדה שתקבל את מספר ההצבעות הגדול ביותר, אפרסם דווח עליה. נתקלתם בסקר במסעדה שאתם לא מכירים...לחצו על שם המסעדה ומיד תגיעו לתפריט המסעדה. ההצבעה בסקר היא לגולשים רשומים בלבד.
הדווחים: הדווחים יהיו תמיד אובייקטיביים. אני לא מקושר לשום מסעדה ולשום משרד יחסי ציבור. כל הארוחות ממומנות מכיסי והישיבה במסעדה נעשית באנונימיות מוחלטת. כל דווח מכיל מלל ושורה של צילומים של המנות ושל המסעדה. בכל דווח יש סקר בו אתם יכולים להביע את דעתכם על אותה מסעדה. ההצבעה אפשרית לגולשים רשומים בלבד. בנוסף בתחתית הרשומה תמצאו את כפתור "תגובת המסעדה". לחיצה על כפתור זה תפתח מסך בו אני אעלה תגובות רשמיות של המסעדות למה שכתבתי. למיטב ידיעתי זהו האתר היחיד שמאפשר למסעדות להגיב על מה שנכתב עליהן. העלאת התגובה תהיה לאחר אימות בלבד. בנוסף תמצאו את כפתור "המלץ לחבר"...המליצו לכל מי שאתם חושבים שיתעניין באותו דווח. 
הקטגוריות של המסעדות: לחיצה על כל אחת מהקטגוריות בעמוד הראשי בצד ימין למטה תוביל לרשימת עשרת המומלצים שלי באותה קטגוריה. כמו כן בעמוד "עשרת המומלצים" תמצאו כפתור "לרשימה המלאה". לחיצה על כפתור זה תציג את כל הרשומות באותה קטגוריה כולל אילו שפחות מומלצות והן יהיו מסודרות לפי תאריך העלאתן לאתר ולא לפי ציון.
הגלריות: בגלריות יועלו צילומים נבחרים מהרשומות השונות. ניתן לבצע מיונים שונים לפי אזורים וקטגוריות. כך למשל תוכלו לבחור לראות צילומים של קינוחים בלבד ממסעדות באזור חיפה והצפון. ראיתם צילום של מנה שעשתה לכם חשק...לחיצה על התמונה והיא תוצג בהגדלה. לחיצה על המלל מתחת לתמונה תוביל אתכם לדווח המלא על המסעדה ממנה לקוחה התמונה. תהנו...!!!
בנוסף בראש העמוד קיים מנוע חיפוש פנימי לעזור לכם לאתר דווחים שמעניינים אתכם.
 
שלום לגולשים: האתר פתוח ללא כל תשלום להנאתכם (והנאתי). אנא פרגנו לאתר, ספרו לחברים ולמשפחה, הרשמו, הצביעו לסקרים, המליצו לחברים ולחצו LIKE בתחתית העמוד. אילו מכם שמצקצקים בשפתיכם ואומרים אתר על מסעדות שכל כך הרבה מסעדות נחשבות נעדרות ממנו...אנא היו סבלנים. מבטיח להגיע לכל אותן מסעדות נחשבות יותר ונחשבות פחות...ככל שהזמן והתקציב יאפשרו. אשמח לקבל מכם משוב על האתר כמו גם עדכונים לגבי מסעדות שנפתחו או נסגרו.
שלום לבעלי המסעדות: אתם מוזמנים לשלוח לי הזמנות לבקר במסעדות שלכם בעמוד "הזמן אותי לביקור". כפי שמצוין שם, הביקור יעשה על חשבוני  וללא תאום מראש. הוסיפו את כתובת המייל שלכם באחד מהשדות על מנת שאוכל לחזור אליכם. אנא המנעו מלהזמין אותי למסעדות שנמצאות בתקופת הרצה. אם ברצונכם לשלוח לי תגובה רשמית לדווח שכתבתי על מנת שאפרסם אותה באתר, שלחו לי את תגובתכם דרך מסך "צור קשר". בתגובתכם חובה לציין את שם רושם התגובה והקשר שלו למסעדה. לאחר קבלת התגובה אני אתקשר למסעדה בלבד על מנת לוודא ששליחת התגובה אותנטית. לאחר אימות היא תעלה לאתר. אני מבטיח לפרסם את התגובה ללא שינויים, למעט תיקונים הקשורים בתאור המנות. במידה ונעשתה טעות בתאור מנה כלשהי, התיקון יבוצע בגוף הדווח. אנא המנעו מירידה לפסים אישיים.
מי אני? חשוב לציין שאני לא מבקר מקצועי. אדם פשוט מן השורה שמאוד נהנה לאכול ובעיקר לספר על זה. הדווחים נעשים בשפה פשוטה ובגובה העיניים (אני לא אצעק את זעקת הפטרוזיליה...) בצורה הכי אובייקטיבית. ממליץ לכל הגולשים להתייחס לדווחים שלי (לא אוהב את המילה ביקורת) כאל "המלצת חבר". חשוב תמיד לציין שצריך גם הרבה מזל בישיבה במסעדה, וגם מהמסעדות הנחשבות ביותר אפשר לפעמים לצאת מאוכזבים. המנות והמחירים נכונים ליום הביקור. חשוב להתעדכן מכיוון שגם המנות וגם המחירים משתנים לעיתים די קרובות.
דרוג הציונים: ציוני המסעדות יהיו מ 1 ועד 5 עם ספרה אחת אחרי הנקודה, כלומר סה"כ מדרג של 50 ציונים. מסעדה שקבלה ציון 4.5 ומעלה היא מומלצת מאוד על ידי (רוצו מהר למסעדה...למה אתם מחכים?) ציון מ 4 ועד 4.4 מדובר במסעדה סטנדרטית למדי שכיף לשבת בה (לשבת בכיף). מסעדה שקבלה מתחת ל 4 היא לא מומלצת וכדאי לקרוא את הדווח במלואו לפני שנוסעים אליה. בכל מקרה חשוב לקרוא את המפרט המלא בכל דווח ממה מורכב הציון הסופי.לדווחים תחת קטגוריית "משלוחים / TA" יהיו רק 3 ציונים - מומלץ, ככה ככה, לא מומלץ.
כניסה למשתמשים
אי-מייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא
   
סקר החודש:
לאן אתם שולחים אותי לדווח? הפעם איטלקיות (לחצו על שמות המסעדות)
רונימוטי
גוסטו
אמורה מיו
איל פסטיו
ארנסטו
תוצאות ההצבעה
קטגוריות מסעדות:
נעים להכיר
כשרות
משלוחים / TA
בשרים
עממיות / עדות
ארוחות בוקר
ת"א והסביבה
חיפה והצפון
ירושלים והסביבה
השרון
מרכז
דרום
דורון: 050-5199009 | doron@doronrest.co.il
Atar2b דורון מבקר במסעדות - כל הזכויות שמורות   2011   ©   |   עיצוב ובנית אתרים